SATIN AL
SSS
Hemen Paylaş
İhtiyaca göre 1 veya 2 kez uygulamanız yeterli.
Düzenli kullanımda 14 gün sonra kalıcı etkileri görmeye başlarsınız.
Kaz ayağı kırışıklıkları, alın ve dudak çevresi kırışıklıklarında oldukça etkili.
Morluklara etkisini görmek için düzenli kulanmanız gerekir. Ürün kapatıcı değildir. Ancak göz altında ton ayarlaması yapar.
Ürünü uyguladıktan sonra makyaj yapabilirsiniz. Ancak göz altı kapatıcısı ya da fondöteninizi çok az uygulamaya dikkat edin. Her makyaj ürünü uygun olmayabilir. Bir başkasını deneyin.
Ürünü uyguladığınızda cildinizde beyaz bir tabaka olduğunu düşünürseniz daha az miktarda ürün uygulayın ya da ürünü elinizin üzerinde bir miktar su ile seyrelterek uygulamayı deneyin.
Ürünün etki etmediğiniz düşünürseniz; uyguladığınız bölgeyi ıslatılmış bir pamuk ile silip iyice kuruduktan sonra tekrar uygulayın. 3-4 uygulamada eliniz alışacaktır.
Yaşlanma ile cilt elastikiyetini kaybeder, kaslar zayıflar ve göz çevresinde torbalar oluşur. Ayrıca ödem, yorgunluk, uykusuzluk ve stres de göz altı torbalarının ve şiş göz kapaklarının önemli bir nedenidir. Ödem vasküler bir bozukluktan kaynaklanabilir ya da zayıf lenf dolaşımı veya yüksek kapiler geçirgenliğin sonucu olabilir. Bozulan moleküler mekanizmalar, kolajen biçimlenmesindeki sorunlar, elastin polipeptidinin azalması ve cildin yağ matriksindeki problemler kırışıklıkların oluşmasına neden olur. Böylece gizleyemediğimiz yaşlılık ve yorgunluk izleri yani göz altı torbaları, mor halkalar ve kazayağı kırışıklıkları ortaya çıkar.
Yaşlandıkça göz altlarındaki deri incelir ve bu da göz altındaki halkaların daha koyu görünmesine neden olur. Kırışıklıklar ve deri sarkması da bu bölgenin daha koyu renkte görünmesine neden olabilir. Ayrıca ödem damarların genişlemesine ve şişmesine yol açar. Bu durumda göz çevresindeki ince derinin altındaki damarlar daha belirgin bir şekilde ortaya çıkar. Bazı ilaçlar kan damarlarının genişlemesine yol açar ve bu da göz altında morluklara neden olur. Stres, uykusuzluk, yorgunluk da göz altı morluklarını belirgin hale getirir.
Yaş ilerledikçe kırışıklıkların ortaya çıkması ve belirginleşmesi çeşitli faktörlere bağlıdır. Yüzdeki yaşlanma ve kırışıklıkların oluşmasına fizyolojik olayların ötesinde, bozulan moleküler mekanizmalar, kollajen biçimlendirmesindeki yanlışlıklar, elastin azalması ve cildin yağ matriksindeki problemler de katılır. Ayrıca sürekli yapılan mimikler ile bir süre sonra kaslar kasılı kalır ve mimik sırasında oluşan çizgiler kalıcı hale gelir.
Göz altı torbaları ve morluklar ile göz çevresi kırışıklıkları için en etkili bileşenler peptidlerdir. Peptidlerin etkisi klinik deneylerle ispatlanmıştır. Peptidler 14 günde etki göstermeye başlar. Tetrapeptide-5 drenajı artırarak ve dekonjestan etkisiyle göz altı torbaları ve mor halkalar üzerine etkilidir. Cilt elastikiyetini artırır ve cildi pürüzsüzleştirir. Acetyl hexapeptide-8 kasların kasılmasını azaltarak kırışıklıkların giderilmesini sağlar. SNARE kompleks oluşumunu ve kotekolamin salınımını azaltır.
CLC dermatolojik olarak test edilmiştir ve tüm güvenlik testlerinden geçmiştir.
Clc Turkey göz altı morluklarının giderilmesini sağlayan bir üründür.Etkisini 90 Sn. de gösterir ve 8-9 saate kadar da etkisi korur. Düzenli kullanımlarda 14 gün sonunda kalıcı etki sağlamaya başlar.
Uykusuzluk, Güneş Işınları, Hiperpigmentasyon, Yaşlanma, Yaşam Tarzı vb. sebeplerden dolayı oluşabilir
Clc Turkey göz altı kırışıklıklarının giderilmesini sağlayan bir üründür.Etkisini 90 Sn. de gösterir ve 8-9 saate kadar da etkisi korur. Düzenli kullanımlarda 14 gün sonunda kalıcı etki sağlamaya başlar.
Clc Turkey kaz ayaklarının giderilmesini sağlayan bir üründür. Kaz ayaklarına pirinç tanesi kadar bir uygulama yapılması yeterlidir. Etkisini 90 Sn. de gösterir ve 8-9 saate kadar da etkisi korur. Düzenli kullanımlarda 14 gün sonunda kalıcı etki sağlamaya başlar.
Clc Turkey kaz ayaklarının giderilmesini sağlayan bir üründür. Kaz ayaklarına pirinç tanesi kadar bir uygulama yapılması yeterlidir. Etkisini 90 Sn. de gösterir ve 8-9 saate kadar da etkisi korur. Düzenli kullanımlarda 14 gün sonunda kalıcı etki sağlamaya başlar.
Clc Turkey kaz ayaklarının giderilmesini sağlayan bir üründür.Etkisini 90 Sn. de gösterir ve 8-9 saate kadar da etkisi korur. Düzenli kullanımlarda 14 gün sonunda kalıcı etki sağlamaya başlar. Serum formunda kullanma hazırdır. Maske gibi zahmetli değildir.
Clc Turkey alın çizgilerinin giderilmesini sağlayan etkili bir üründür.Etkisini 90 Sn. de gösterir ve 8-9 saate kadar da etkisi korur. Düzenli kullanımlarda 14 gün sonunda kalıcı etki sağlamaya başlar. Serum formunda kullanma hazırdır.